ücretsiz kargo Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELE
Markalar
Arama Terimi

Burberry markası 100 yılı aşkın süredir hizmet veren önemli markalar arasında yer almaktadır. Türkiye’ye yıllardır hizmet veren marka geniş ürün içeriği ve çeşitliliği ile önemli bir yere gelmiştir. Markada yoğun ilgi ve talep gören ürün gruplarının başında parfümler gelmektedir. Markanın ürün kategorisi kadar ilgi gören kategorilerinden bir diğeri ise saatlerdir. Markada yoğun olarak klasik çizgileri görebilmek mümkün olacaktır. Burberry markasının gözlük kategorisinde bulunan ürünler şıklığı ile tüm dikkatleri üzerine toplayabilmektedir. Güneş gözlükleri özellikle güneşle direkt olarak temas halinde olmamak için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra günümüzde aksesuar yönüyle de ağırlıklı olarak kullanılmaktadır
 

1856 yılında kurulan Burberry, ayırt edici İngiliz kimliğine sahip bir markadır. Marka ile özdeşleşen ikonik  trençkot tasarımının patentini alan marka 62 yıldır İngiliz Kraliyet Ailesi’nin tedarikçileri arasında yer almaktadır. Marka 2018 yılında Ricardo Tisci’nin tasarımcı koltuğuna oturmasıyla birlikte arşivlerinden çıkarılan desen ve tasarımlarla moda dünyasının gözde markası konumuna oturmuştur.

Kadın, erkek ve unisex modelleri ile zarif, şık ve kaliteyi bir arada yaşamak ve çarpıcı stilleri ile ön plana çıkmak isteyenleri etkisi altına alan Burberry güneş gözlükleri, her yüz tipine uygun modelleri ile de göz kamaştırmaya devam ediyor. Sezona damganızı vurmanıza yardımcı olan Burberry güneş gözlük modelleri ile siz de bu yaz tarzınızı ön planda tutarken, konforu elden bırakmayın. Burberry güneş gözlükleri en yüksek kalitede üretimi sağlanan gözlük çerçeveleri ve yüksek UV ışınlarına karşı bile direnç gösteren gözlük camları ile bir yandan tarzınızı yeniden yaratırken diğer yandan göz sağlığınızı da koruyacak. Burberry güneş gözlüklerinin yuvarlak, kare, üçgen gibi her yüz tipine uygun farklı modellerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz..