ücretsiz kargo Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELE
Markalar
Arama Terimi

Berri Opticians’ın fotoğrafçısı olan ve aynı zamanda sahibi de olan Giuseppe Ratti’nin 1917 yılında kurduğu Persol, uzun yıllardır dünyaca ünlü bir marka olarak bilinir. Kaliteli güneş gözlükleri ile ön plana çıkan Persol Pilot ve sporcuların ihtiyaç duyabileceği özel gözlükleri tasarlamak için çıktığı yolu dünyanın dört bir yanına yayabilen Persol sezonun yeni trendlerine uyumlu güneş gözlükleri üretmeye devam ediyor.

İtalyan el işçiliğinin başyapıtı niteliğindeki Persol, 100 yılı aşkın başarısını ikonik modellerindeki altın detaylarıyla kutluyor. Anlamı “Güneş için” olan İtalyanca “Per il sole” sözcüklerinden türeyen Persol, yüksek kalitesi ve tasarım mirası sayesinde bir gözlükten her zaman daha fazlasını ifade etmeyi başarmıştır. Markayı karakterize eden gümüş ok amblemi, benzersiz asetat kullanımı ve kristal lensleriyle Persol, sanat-tasarım dünyasının prestijli figürlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak, en yeni ve kaliteli materyalleri bünyesine katan Persol, gözlük camlarını her zaman yüksek irtifalar ya da ağır çöl şartları gibi en zor platformlarda test etmeye başladı. Kalitesine ve dayanıklılığına inandığı zaman ürünlerini piyasaya sürenPersol üreticileri, her zaman inovatif ürünlere yer vermiştir.

İkonik modellerin kaynağı Persol, zamansız modelleri ve efsane teknolojisi ile her zaman güneş gözlüğü markaları arasında özel bir yere sahip olmuştur. Sadece doğum yeri olan İtalya değil, tüm dünyada 100 yılı aşkın bir süredir yakından takip edilen Persol güneş gözlükleri, el yapımı çerçeveleri ile, yüksek kalite camlarını bir kez kullanan, bir daha asla vazgeçemiyor…