ücretsiz kargo Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELE
Markalar
Arama Terimi

Jimmy Choo şirketi 1996 yılında kuruldu ve East End atölyesinde tasarım yapan Bay Choo'nun yeğeni Sandra Choi, bu güne kadar sahip olduğu bir pozisyon olan yaratıcı yönetmen olarak gemiye geldi. Bay Choo 2001 yılında şirketten ayrıldı.

Seksi kesim, şık tasarım ve olağanüstü İtalyan işçiliği, sofistike bir müşteriyle bir akor yakaladı ve ilk koleksiyon hemen başarıya ulaştı. Küresel bir lüks iş yaratma hedefiyle Jimmy Choo dış yatırım çekti ve şirket ürün kategorileri, kanallar ve coğrafyalar arasında önemli bir genişlemeye başladı.

Ünlü Giyinme sanatında öncü olan Jimmy Choo, Kırmızı halının marka için ideal bir pist olduğunu kanıtladığı Hollywood'a ayakkabı ve çanta getiren ilk kişilerden biriydi. Bugün

Jimmy Choo, ünlülerden kraliyetlere, müzisyenlerden devlet başkanlarına kadar stil ikonlarında görülebilir.

Markanın ünlülerin favorisi olarak ünü, hızla genişlemesine katkıda bulundu. İkonografisi, dünyanın en beğenilen moda fotoğrafçılarından bazıları tarafından yakalanan, yüksek topuklu ve lüks el çantalarında göz alıcı ama güçlü kadınları tasvir eden cesur ve dramatik reklamlarla daha da tanımlandı.